معرفی کن‌دوفیت

کندوفیت یک وبسایت ورزشی است که محصولات مختلفی را در وبسایت خود ارائه می‌کند. اسم و برند کندوفیت از ترکیب کلمات انگلیسی can-do-fit تشکیل شده است که معنای آن “تو میتوانی ورزش کنی” است. ماهیت وبسایت ما فروش محصولات ورزشی با بهترین قیمت در ایران است. ما در کندوفیت سعی داریم که اغلب محصولات ایرانی با کیفیت را به فروش برسانیم. رسالت تیم کندوفیت رشد ورزش در جامعه و میان هموطنانمان است. متاسفانه فقط 20% مردم در ایران به طور مستمر فعالیت ورزشی دارند که هدف ما کمک به تمامی مردم عزیز ایران است. 

شما عزیزان می‌توانید وسایل ورزشی مورد نیاز خود را از وبسایت سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. تنوع وسایل ورزشی ما بالا است و همواره در تلاش هستیم محصولات بیشتری نیز به محصولات خود اضافه کنیم. شما عزیزان می‌توانید جهت مشاوره و راهنمایی درباره ثبت سفارش، مشاوره خرید و یا توضیحات محصولات با تیم ما در تماس باشید. 

چرا کن‌دوفیت؟

همانطور که اشاره شد سعی تیم ما در کندوفیت ارائه محصولات جذاب و کاربردی و متنوع، درج قیمت رقابتی و همواره تخفیف و بهینه سازی محصولات برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با محصولات می‌باشد. همچنین ما سعی داریم در ادامه مسیر پیج اینستاگرام خود را راه‌اندازی کنیم تا بتوانیم بهتر و بیشتر با شما در ارتباط باشیم. سهولت در ثبت نام و خرید و تجربه کاربری راحت یکی از اهداف اصلی ما در این تیم است. شما می‌توانید وسیله ورزشی مورد نظر خود را با بهترین قیمت در وبسایت کن‌دوفیت خریداری کنید و تحویل بگیرید. پرداخت وبسایت ما نیز از طریق درگاه امن زرین پال است که بتوانید با خیال راحت پرداخت امن خود را انجام دهید